Miejskie Przedszkole nr 29

Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zabaw z okazji Dnia Sportu oraz Dnia Dziecka. Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym.
Idzie misio...Idzie słonik...
Idzie lalka...No i konik...
Wszyscy razem z balonami...
Z najlepszymi życzeniami...
Moc uśmiechu i radości
Niech w Waszym sercu zawsze gości!
życzą Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 29
Dzień Matki jest raz w roku,
Szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragniemy złożyć Wam życzenia:
Zdrowia szczęścia i powodzenia. 
Najserdeczniejsze życzenia dla Wszystkich Mam składa Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 29
Dzieci z dużym zainteresowaniem obserwują pracę ludzi dorosłych, zwracają uwagę na czynności robocze wykonywane przez rodziców, rodzeństwo i osoby z najbliższego otoczenia. Poczynione tą drogą spostrzeżenia znajdują odzwierciedlenie w zabawach tematycznych dzieci, w których najbardziej widoczny jest związek zabawy z różnymi formami pracy ludzkiej. Pojawiają się zabawy: w lekarza, w strażaka, policjanta, nauczyciela, piosenkarza, kucharza czy fryzjera. Istotą tych zabaw jest odtwarzanie różnych czynności, sytuacji, faktów i zdarzeń zaobserwowanych w życiu. Zasadniczym celem zabaw jest poznanie społecznej rzeczywistości. Cel ten jest realizowany przez naśladowanie czynności ludzi dorosłych. Więcej zdjęć w zakładce Album fotograficzny.
 
W piątek 7 maja w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste sadzenie "Dębu Pamięci", upamiętniające Zofię Mońkowską. W uroczystości wziął udział zastępca Prezydenta Miasta Częstochowy Ryszard Stefaniak oraz Radny Sebastian Trzeszkowski. Wszyscy zebrani wysłuchali słów "Roty Śląska" oraz odśpiewali hymn narodowy. Więcej zdjęć w zakładce Album Fotograficzny.
Pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, w częstochowskich szkołach i przedszkolach rusza kampania społeczna „Aktywna wiosna”. Celem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia, zrównoważonej mobilności oraz zachęcenie do aktywności fizycznej. 
Rodziców zainteresowanych zapewnieniem dla dziecka opieki w okresie wakacji prosimy o złożenie wniosku w wersji papierowej u nauczycielek w swoich grupach w terminie od 4 do 29 maja 2021 r.  W tym roku szkolnym nie ma dyżurów wakacyjnych w innych przedszkolach i oddziałach  przedszkolnych. Opieką w okresie wakacji objęte będą tylko dzieci uczęszczające  do danego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021. Wniosek poniżej 
Nasze przedszkole otrzymało podziękowanie za włączenie się do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjno-Społecznego "Jesteśmy różni, lecz równie ważni".
Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi – w naszym przedszkolu akcje prowadzone są corocznie wiosną, których celem jest promowanie postaw proekologicznych w naszej społeczności. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć zamieszczonych w Albumie fotograficznym
Szanowni Państwo,
 
Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r. na terenie kraju trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
 
Udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.
 
Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 r. jest realizowany następującymi metodami:
 • metodą samospisu internetowego
aplikacja dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl/,
 
 • metodą wywiadu telefonicznego, dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00 pod numerem: 22 279 99 99,
 
 • z uwagi na epidemię wywiady bezpośrednie nie będą realizowane do odwołania.
W ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań zbierane są następujące dane:
 • Charakterystyka demograficzna osób,
 • Aktywność ekonomiczna osób,
 • Poziom wykształcenia,
 • Niepełnosprawność,
 • Migracje wewnętrzne i zagraniczne,
 • Charakterystyka etniczno-kulturowa,
 • Gospodarstwa domowe i rodziny,
 • Stan i charakterystyka zasobów mieszkaniowych (mieszkania i budynki).
 
Osoby, które dokonały samospisu internetowego zachęcamy do udziału w „Loterii Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań”  https://loteria.spis.gov.pl/
Do wygrania cenne nagrody!
 
Zgodnie z decyzją rządu od dnia 19.04.2021 r. Miejskie Przedszkole nr 29 w Częstochowie będzie realizować funkcje opiekuńczo - wychowawczo - dydaktyczne w formie stacjonarnej. 
Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z psycholog mgr Beatą Liwowską przygotowało kolejny film edukacyjny dla rodziców w ramach cyklu poradników "CRL Uczy Rodziców". Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka. Bezpośredni link do filmu: https://youtu.be/Eao2j4IoKPg 
Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego życzą: Dyrektor oraz Pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie.
Nasze przedszkole bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie edukacyjno-społecznym „JESTEŚMY RÓŻNI, LECZ RÓWNIE WAŻNI”
Dnia 26 marca 2021 r. został rozstrzygnięty konkurs wielkanocny dla dzieci i rodziców naszego przedszkola pod hasłem „Ozdoba wielkanocna”.
W konkursie brało udział 38 dzieci, które wykonały z pomocą rodziców przepiękne, ciekawe, oryginalne, kolorowe, jedyne w swoim rodzaju  ozdoby wielkanocne.
Wszystkie prace zostały nagrodzone, przyznano pierwsze, drugie, trzecie miejsca oraz wyróżnienia. Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom oraz mniejszą lub większą nagrodę.
Dziękujemy bardzo rodzicom i dzieciom za wspólną zabawę.
Nagrodzonym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy bardzo ciekawych pomysłów oraz talentu artystycznego.
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć w zakładce Album fotograficzny.
 
Od 27 marca do 18 kwietnia 2021 r. zgodnie z decyzją rządu Miejskie Przedszkole nr 29 w Częstochowie będzie zamknięte.
Wyjątkiem są dzieci, których rodzice wykonują zadania związane ze zwalczaniem Covid-19.
W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 nauczyciele będą realizować kształcenie na odległość z wykorzystaniem Platformy Teams.

 
Nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym "W świecie bajek" mającym na celu promowanie dobrych postaw, poszerzenie wyobraźni, poznawanie emocji.
Nauczyciele mają ograniczony dostęp do obserwacji negatywnych skutków pandemii na uczniów- jednak uchwycenie tego zjawiska będzie początkiem procesu pomocy. Każdy niepokojący sygnał dostrzeżony przez nauczyciela otwiera drogę działaniu na rzecz ucznia.

Zachęcamy do zainstalowania aplikacji STOP COVID ProteGO Safe:

https://www.gov.pl/web/protegosafe/protego-safe

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją
Przekaż 1% podatku
Z okazji Dnia Babci i Dziadka wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia, nieustającej radości oraz miłości i samych pogodnych dni życzy Dyrekcja oraz wszyscy pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie.
W ramach wsparcia dla dzieci i młodzieży Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie zaprasza do możliwości skorzystania z porad specjalistów. Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna nr 1 tel. 34/361-94-34, 533-300-966; e-mail pppp1@edukacja.czestochowa.pl
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy zdrowia, spokojnych chwil z rodziną oraz samych radosnych dni. Wesołych Świąt.
Młodzieżowa Rada Miasta Częstochowy wraz z Zespołem Szkół Technicznych im. Jana Pawła II oraz ze Stowarzyszeniem Aktywna Częstochowa i Częstokocham zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie akcji charytatywnej „Charytatywnie dla Zwierząt”. 14 grudnia na terenie powiatu częstochowskiego oraz okolic rozpocznie się zbiórka charytatywna...
W związku z zakończeniem roku kalendarzowego prosimy wszystkich Rodziców o terminowe dokonywanie wpłat za żywienie
„Razem na Święta” to akcja MEN, w której zachęcamy uczniów do niesienia pomocy innym. Działania realizowane często w ramach szkolnych klubów i kół wolontariatu zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie
Szanowni Państwo. Rozpoczęło się głosowanie w budżecie obywatelskim. Zapraszamy do oddania głosu na zadanie ogólnomiejskie nr 821.
Dzień Niepodległości
Nasze przedszkole wzięło udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu”, które polegałą na odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11. Na nagraniu grupa Biedronki
Nasze przedszkole będzie brało udział w kolejnej edycji akcji MEN „Szkoła do hymnu”, które polega na odśpiewaniu „Mazurka Dąbrowskiego” we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11...
POMOC BEZDOMNYM
Pasowanie na Starszaka
Sadzimy cebulki żonkili- Pola Nadziei
W tym roku nasze przedszkole ponownie przystąpiło do akcji pod patronatem MEN "Szkoła pamięta". Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej...
W naszym przedszkolu jest bardzo wesoło i kolorowo a to za sprawą wspaniałych darczyńców: sponsora oraz Rady Rodziców, którzy dbają o nasze przedszkolaki i w ostatnich kilku dniach zakupili do każdej z sal przepiękne kolorowe dywany. Dzieci są zachwycone i serdecznie wszystkim dziękują :-) 
29.09.2020 r. na służbową pocztę elektroniczną Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie wpłynął e-mail z informacją o zamontowanym w placówce niebezpiecznym ładunku.
OCHRONNE SZCZEPIENIA LISÓW
W tym roku Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie podjęłą decyzję aby ubezpieczycielem dzieci została firma INTER RISK. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia.Plik instrukcja zawiera adres strony www oraz ID Klienta - każdy rodzic może samodzielnie wybrać i opłacić polisę.

Materiały informacyjne przygotowane przez MEN

W dniu 17 sierpnia 2020 r. rozpoczęła się w województwie śląskim akcja pn. " Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny".

Bezpieczeństwo uczniów podczas zorganizowanych wyjazdów wakacyjnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych jest jednym z priorytetowych działań Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku z uwagi na pandemię koronawirusa...
Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i naukę, wspólnie spędzony czas, tysiące uśmiechów i miliony pomysłów. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji...
Rola pracowników oświaty w promocji zdrowia psychicznego i w zapobieganiu zachowaniom autodestrukcyjnym u młodzieży.
Dzisiaj w naszym przedszkolu gościła zaprzyjaźniona z nami pani Magdalena Mrozińska z Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Częstochowie, która poprowadziła zajęcia dla dzieci dotyczące COVID-19...
Z okazji Dnia Ojca życzymy wszystkim Tatusiom spokoju i zdrowia, radości i dobrego humoru oraz dumy z dzieci.
Przez cały rok uczestniczyliśmy w projekcie Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury. Nasze przedszkolaki uczestniczyły z nami w modułąch, które przygotował dla nich Mały Miś. Wszystko odbywało się w świecie literatury dziecięcej...

NAJLEPSZE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim Mamusiom serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia oraz wielu radosnych chwil w życiu. Życzymy, aby ten dzień minął Paniom w ciepłej i miłej atmosferze.
W związku z poprawą sytuacji epidemicznej w kraju stopniowo uruchamiana jest praca przedszkoli, szkół, poradni psychologiczno-pedagogicznych, schronisk młodzieżowych i innych placówek organizujących zajęcia pozaszkolne, czy możliwość przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych.Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi GIZ, MZ, MEN.
W związku ze wznowieniem działalności Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie z dniem 18.05.2020r. prosimy o zapoznanie się z Procedurą Bezpieczeństwa obowiązującą w okresie epidemii SARS-CoV-2 w Miejskim Przedszkolu nr 29 w Częstochowie.
Szanowni Państwo bardzo prosimy o zapoznanie się z zarządzeniem Dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie w sprawie wznowienia zawieszonych zajęć w Miejskim Przedszkolu nr 29 w Częstochowie w związku  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19
10 ZASAD WIRUSOOBRONY
Szanowni Państwo bardzo prosimy o zapoznanie się z Zarzadzeniem nr 11/2020
  W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek sytemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 umożliwiającym otwarcie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych...
Drodzy Rodzice w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zajęcia w przedszkolu będą zawieszone do 24 maja 2020r.

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2019/2020 prowadzony będzie przez nasze Przedszkole od 01.07.2020r. do 31.07.2020r.

W miesiącu sierpniu 2020 placówka będzie nieczynna.    

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH W POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM
Wyniki konkursu „NAJPIĘKNIEJSZA PISANKA” 2020. Zgodnie z wielkanocną tradycją Miejskie Przedszkole NR 29 zorganizowało konkurs dla dzieci i rodziców. Konkurs odbył się w formie internetowej...
W związku ze zbliżającymi się Świętami wielkanocnymi życzymy Dzieciom i Rodzicom zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy - Dyrektor, grono pedagogiczne i wszyscy pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 29 
Od 6 do 10 kwietnia 2020 r. zostanie ograniczona działalność następujących jednostek systemu oświaty: specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, poradni psychologiczno-pedagogicznych, przedszkoli i szkół specjalnych zorganizowanych w podmiotach leczniczych i jednostkach pomocy społecznej oraz szkół specjalnych funkcjonujących w młodzieżowych ośrodkach socjoterapii.
REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021 INFORMACJA O WYNIKACH REKRUTACJI ORAZ ZASADACH POTWIERDZANIA WOLI PRZYJĘCIA DO PRZEDSZKOLA LUB ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO
Informujemy, że ZPPP w Częstochowie nie przerywa pracy i nadal świadczy pomoc psychologiczno-pedagogiczną , od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30.
Szanowni Państwo! Od 12.03.2020 do 10.04.2020 funkcjonowanie Miejskiego Przedszkola nr 29 jest czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie nasze przedszkole nie prowadzi zajęć dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych w sposób tradycyjny. Wynika to z decyzji Ministra Edukacji Narodowej związanej z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronowirusa na terenie naszego kraju...
Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. W związku z tym serdecznie prosimy Rodziców aby pomogli nam w miarę możliwości, w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W zakładce „Do pracy z dzieckiem” znajdziecie Państwo podstronę-grupę przedszkolną, do której uczęszcza Wasze dziecko.
Drodzy rodzice w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zajęcia w przedszkolu będą zawieszone na okres 2 tygodni.
Od 12 do 25 marca w przedszkolu nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.
W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa będziemy w przedszkolu zwracać szczególną uwagę na konieczność zachowania higieny i częste mycie rąk. Jednocześnie apelujemy do rodziców dzieci, którzy w ostatnim czasie podróżowali samolotem o uważną obserwację dziecka. Osoby, które przebywały na terenach występowania koronawirusa i mają objawy grypopodobne, muszą bezzwłocznie o tym powiadomić najbliższą stację sanitarno-epidemiologiczną, zgłosić się do oddziału zakaźnego lub oddziału obserwacyjno-zakaźnego.
Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Częstochowie będzie odbywała się z wykorzystaniem systemu elektronicznego.
Oto nasi laureaci konkursu recytatorskiego "OJCZYZNA POLSZCZYZNA". Hania zajęła II miejsce a Olek otrzymał wyróżnienie. SERDECZNIE GRATULUJEMY
Do naszego przedszkola zawitał Fascynujący Świat Pszczół. Przedszkolaki poznały na czym polega praca pszczelarza, jak wygląda ubiór, który ochrania przed żądłem. Dzieci przekonały się, jak pracowite są te owady, jak dorastają, oraz jak smakuje pyłek kwiatowy. Dowiedziały się, po czym odróżnić prawdziwą królową wśród innych pszczół, która zamiast sukienki ma na sobie świecący niebieski koralik. Podczas zajęć dzieci miały okazję zobaczyć na żywo pszczoły zgromadzone w specjalnym „szklanym” ulu. Wszyscy zgromadzeni posmakowali pysznego miodu, a na koniec otrzymali drobne upominki: pięknie wydaną książeczkę o życiu pszczół, drewniany nożyk do rozprowadzania miodu oraz własnoręcznie wykonaną przez dzieci świecę z wosku pszczelego.
Stowarzyszenie Patriotyczne "Kresy” w Częstochowie organizowało akcję charytatywną dla Polaków mieszkających na Kresach. Akcja oparta była na idei charytatywnej i patriotycznej. Polegała na zbiórce pieniędzy, którymi obdarzyliśmy Polaków mieszkających na Kresach. Wszystkim za przyłączenie się do akcji serdecznie dziękujemy.
ZATRZYMAĆ WROGA SMOGA
MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wigilijne, które odbędzie się w każdej z grup o godz. 13.45. W grupie Biedronek będą wystawiane Jasełka o godz. 13.00 na które zapraszamy tylko rodziców dzieci z grupy Biedronki.
W ramach realizowanej kampanii edukacyjno-informacyjnej pod nazwą „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” nasze przedszkole otrzymało 4 oczyszczacze powietrza, które zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach”.

ZWYCIĘŻCZYNI PRZEGLĄDU PIEŚNI LUDOWYCH ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA ŚLĄSK

W piątek 25.10.2019 r. odbyła się uroczystość Pasowania na Starszaka. Uroczystość tą zaszczycił swoją obecnością Naczelnik Wydziału Edukacji Pan Grzegorz Papalski. Więcej zdjęć w zakładce "Album Fotofraficzny".
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami , które odbędzie się 07.11.2019 r o godzinie 17.00.
Rada Rodziców przy Miejskim Przedszkolu nr 29 w Częstochowie
Serdecznie zapraszamy dzieci, które rozpoczną edukację w naszym Przedszkolu z Rodzicami na Dni Adaptacyjne, które odbędą się 27 i 28 sierpnia 2019 roku o godzinie 9.00.
Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy życzą słonecznych, udanych i radosnych wakacji.
PIKNIK RODZINNY 2019- w tym roku podróżowaliśmy po świecie. Każda z grup zaprezentowała zwyczaje, tańce różnych krajów: ŻABKI ODWIEDZIŁY AFRYKĘ, MOTYLKI BYŁY W JAPONII, PSZCZÓŁKI POLECIAŁY NA HAWAJE, A BIEDRONKI DO AMERYKI!!!! Byłą cudowna atmosfera, wiele radości i dziecięcych uśmiechów. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy pomogli w organizacji pikniku
FESTYN RODZINNO- INTEGRACYJNY
Rada Rodziców Miejskiego Przedszkola nr 29 w Częstochowie informuje,
iż wpłat na Radę Rodziców można dokonywać na konto Santander Bank Polska S.A.

Informacja MEN dla rodziców w związku ze strajkiem nauczycieli

Informacja o strajku
REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020
Podobnie jak w latach ubiegłych zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego Przedszkola. Serdecznie dziękujemy
Serdecznie zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta, która odbędzie się 21.01.2019r.(poniedziałek) w następującej kolejności
Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki na Bal Karnawałowy, który odbedzie się 11.01.2019r.(piątek) zaraz po śniadaniu. Podczas balu bedą wykonywane zdjęcia przez firmę fotograficzną. 
Serdecznie zapraszamy na uroczystą wigilię 17.12.2018r.

W grupie Biedronki godz. 13.00;
w grupie: Pszczółki, Motylki i Żabki o godz. 14.00.

Zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 8.11.2018r. o godz.17.00
KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH 
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi z naszego przedszkola do udziału w konkursach organizowanych przez nasze przedszkole. 
Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się 6 września 2018r. (czwartek) o godzinie 17.00. Miejsce zebrania- sala gimnastyczna.
Prosimy o zapoznanie się z  Klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych w Miejskim Przedszkolu nr 29 w Częstochowie